Aldatan Erkeklerin 10 Aptalca Davranışı! Hemen Yakayı Ele Veriyorlar

Posta yazarı Mehmet Coşkun deniz, aldatan erkeğin yaptığı sersemce hataları yaptı. İşte küçük bir özeti.

1-BİRDEN ROMANTİKLEŞİR

Her zamankinden daha fazla düşünceli davranır. Size aşırı ilgi göstermeye başlar. İşyerinize, eve çiçekler gönderir. “Seni seviyorum” sözünü bile zor söylerken “İyi ki hayatımdasın, sensiz bir yaşamı düşünmek bile istemiyorum” der.

2-KAVGA ÇIKARIR

Bir zamanlar çok sakin bir insanken, şimdilerde durup dururken kavga çıkarmaya başlar. En küçük bir meseleyi bile büyütüp saatler süren tartışmalara girer.

3-İLETİŞİMİ KESER

4-ZEVKLERİ DEĞİŞİR

Mesela, eskiden hiç dinlemediği müzik türlerine ilgi göstermeye başlar. Giyim tarzını değiştirir (çünkü yeni sevgilisi ona ‘Sana şöyle giyinmek yakışıyor’ demiştir).

5-FOTOĞRAF PAYLAŞMAZ

Birlikte çekildiğiniz fotoğrafları daha önce Instagram’da, Facebook’ta hiç çekinmeden paylaşırken, birden bu paylaşımları keser. Daha çok tek başına olduğu fotoğrafları paylaşır.

6-SÜRPRİZLERDEN KAÇAR

Ah bu yakalanma korkusu yok mu… İş yerinize habersizce gelmenizi istemez. Onu, sürpriz olarak bir yere götürmenizi istemez. Eve, sürpriz arkadaşlar davet etmenizi istemez.

7-İHANETTEN SÖZ AÇAR

Bu madde size saçma gelebilir ama, inanın böyle. Bir erkek ne kadar çok ihanetten söz ediyorsa, o kadar zanlıdır.

8-HUZURSUZ UYKULAR

Aldatma insanın ruhunu sıkıştıran bir şeydir. Doğal olarak uykularına da yansır. Gece geç yatmaya, erkenden uyanmaya başlar. İşte bunlar hep huzursuzluk.

9-CİNSELLİKTE DEĞİŞİM

Bu değişim iki türlü olabilir. Cinsel ilişki sıklığınız durup dururken azalabilir. Elbette enerjisini başkasıyla bitirdiği içindir. Ya da tam tersi, eskiden kedi gibi olan eşiniz, sevgiliniz, kaplana dönüşebilir.

10-YENİ İNSANLAR

Yeni iş arkadaşlarından falan söz etmeye başlar. Hiç tanımadığınız bu kişi birden bire evinizde adı en çok geçen kişi haline gelir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x