Gonca Vuslateri doğum için gün sayıyor! ‘Artık sona geldik’

Ekim’de Gonca Vuslateri’den güzel haber gelmiş ve “Hamileyim” diyerek bebek beklediğini açıklamıştı. 37 yaşındaki oyuncu “Evet, hamileyim. Bilinmesi için erken bir dönem. İşe gidip geliyorum, ortamım sakin.

Kadın olduğum için doğurma özelliğim var zaten. Öncelikle şaşkınlığa son vereyim. Yani bu genelde olabiliyor” demişti.

“AYNI FİKİRDEYİM”

Daha önce “Anne olmak istemedim” açıklamasında bulunan Gonca Vuslateri, bu konuya da değinerek, “‘Anne olmak çok istemedim’ açıklamamı önüme getirmeyin. Hâlâ aynı fikirdeyim. Sadece gelene ‘Git’ demiyorum. Bu da seçimim. Hazır demiyorken de; bu beni otomatik çocuk annesi yapar. Kendini kaybetmiş annelik ayinlerinde görünür müyüm bilmiyorum ama gayet havalı akıyor hayatım. Mükemmel bir sevgilim var. Gözüne ilk baktığımda ‘Bu adam’ dediğim. Hâlâ da o adam. Sanırım hep o. Fakat ünlülük işinde değil. Var olmak istememek demokratik hakkı. Öyle de olacak. Biz onu göreceğiz fakat hakkında konuşmayacağız. Nasıl ama? Cillop. Çünkü herkes baba olamaz. O bir baba aday ne isterse o” ifadelerini kullanmıştı.

“ÇOCUĞUMUZ İÇİN RESMİLEŞTİRDİK”

20 Mart 2024 tarihinde evlenen Vuslateri, haberi sosyal medya hesabından duyurmuştu. Ünlü isim şu ifadeleri kullanmıştı:

Evet. Memlekette büyük bir sorundu bu biliyorsunuz. Herkes için değil elbet. Onlar tüm süreci benimle yaşayan canım ciğerlerim. Dostu, düşmanı gördüğümüz çok şükür bir kıymetli sürecin daha sonuna geldik. Başka gündemi olamayan herkes için biraz yaralara su serptiyse ne mutlu. En çok kadınların, sakın karıştırılmasın ‘kadınların’ linç yağmuruna tuttuğu şu merama şifa olabildiysem ne mutlu. Biz zaten evliydik. Çocuğumuz için bunu resmileştirdik. Ben zar zor yürüyerek karnım burnumda bir şekilde bu işi de halettik. Parti bitti yani. Sessizce dağılabiliriz. Başka gündemlerde görüşmek üzere.

SON ÜÇ HAFTA

‘Canım Ailem’, ‘Küçük Sırlar’, ‘Yalan Dünya’, ‘Anne’ ve ‘Hedefim Sensin’ gibi yapımlarda yer alan Gonca Vuslateri önceki akşam eşi Levent Yaşar ile Cihangir’de bulunan bir mekanda akşam yemeği yedi. Mekan çıkışı objektiflere poz veren Vuslateri, “Artık sona geldik her an bekliyoruz son 3 haftaya girdim ama Doktorum hazırlıklı olun dedi. Doğumumu sezeryan ile yapacağım kısmetse” dedi. Pembe eşofmanlar içinde olan Vuslateri “Lütfen yazarken terliklerimi de unutmayın” diyerek espri yaptı.

ü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x