Motor Kazasında Feci Şekilde Can Veren Genç için Yapılan İğrenç Yorumlar İnsanlığımızdan Utandırdı

Dün (19 Kasım Pazar günü) öğle saatlerinde Konya’nın Seydişehir ilçesinde kontrolden çıkan yarış motorunun devrilerek refüjdeki ağaca çarpması sonucu meydana gelen feci kazada, sürücü hayatını kaybetti. Konu ile ilgili sosyal medyada yapılan çirkin yorumlar ‘Pes’ dedirtti.

Kaynak: https://twitter.com/mruzgardelen/stat…

Geçtiğimiz hafta sonu Konya’da yaşanan feci motor kazası haberi duyanları şoka uğrattı. Konya’nın Seydişehir ilçesinde kontrolden çıkan yarış motorunu devrilerek refüjdeki ağaca çarptı.

Sürüklenen motor ile sürücünün 100 metre ilerisinde durabildiği belirtildi. Çarpmanın şiddetiyle motor sürücüsü Buğra Sayın’ın hayatını kaybettiği bilgisi verildi. Kazada cenazenin vücut bütünlüğünün bozulduğu da korkunç detaylardan biriydi.

Ancak ölümden daha korkunç bir şey yaşandı. Kaza ile ilgili sosyal medyada kendini bilmez kişiler çirkin yorumlar yapmaya başladı.

Hayatını kaybeden kişinin olay yeri görüntüleri yayınlanmamasına rağmen bir sosyal medya kullanıcısı görüntüleri “Isparta pasif” yazan bir gruptan bulmuşcasına paylaştı.

Altına takipçilerden gelen çirkin yorumlar ve kullanıcının onlarla birlikte devam ettirdiği ahlaksız sözleri herkesi şok etti.

Hayatını kaybeden gence saygısı olmadığı gibi ailesine de acımadan konuşan bu hesap “Ben de siparişim nerede kaldı, diyorum” gibi yorumlar yaptı.

Kendisine tepki gösterenlerle de alay etti.

Vefat eden gencin kaldırımda yattığı görüntüleri paylaşıp “Biraz deli yatıyor herhalde” yazdılar.

Kepazelik bununla da kalmadı…

Birbiri ardına kaza ve vefat eden genç hakkında çirkin yorumlar yapan kişileri “@mruzgardelen” adlı hesap paylaştı.

“Hem herkes görsün kimleri takip ettiğini, kimlerle arkadaşlık yaptığını hem de vefat eden kardeşimizin ailesine ulaştırsın diye paylaşıyorum” dedi.

??

??

??

??

??

??

??

Konu ile ilgili tüm yazışmaları topladıktan sonra vefat eden gencin ailesi yasal yollara başvurdu.

Buğra Sayın hakkında çirkin yorumlar yapan ve olay yerinden görüntüler paylaşan bu hesap aile ile konuştuğunu ve özür dilediğini de açıkladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x